$500.22
$519.44
Compare Price
You save
$19.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02692-01-8P Frytank Assy Plated W/dr Ain
Item:
#1225539
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02692-01-8P |
| Manufacturer Part # | G02692-01-8P |
| Height | 16" |
| Width | 20" |
| Depth | 28" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G02692-01-8P Frytank Assy Plated W/dr Ain
$500.22
$519.44
You save
$19.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02692-01-8P Frytank Assy Plated W/dr Ain
