Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other G02716-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland G02716-1 Knob 2 1/2 D
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02716-1 |
| Manufacturer Part # | G02716-1 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02716-1 T Stat Black Knob W/o Insert Overlay, [ 2-1/2" Dia ] [ ] [mount .187 3/16"], [position 4-way Mounting, For T Stat # 46-1199 [ Temp 150-425 F ], Garland Grill Insert Overlay # 22-1261 Off-100-450, If Indicator Insert Needed Use # 22-1403, Garland Grill E22 E24, Oven Gpd4

