Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02725-14 Insert 450 100
Item:
#1134369
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02725-14 |
| Manufacturer Part # | G02725-14 |
| Height | 0.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02725-14 Knob Insert Overlay Off-100-450, Garland G24-24gth G24-36gth G24-48gth G24-60gth, G24-72gth

