Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other G02725-4
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland G02725-4 Insert Max Off Min 2 6
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02725-4 |
| Manufacturer Part # | G02725-4 |
| Height | 0.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02725-4 Dial Overlay Insert Off-min-2 3 4 5 6 Max, For Knob # 22-1395, Garland E22-12b E22-12h E22-15w E22-15wp E22-18sg, E22-24b E22-36b E22-36bm E24-12h E24-32w E24-32wp, E684 E686
