$5.19
$5.39
Compare Price
You save
$0.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G02725-9
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02725-9 Dial Insert (off/65c/290 C)
Item:
#1224918
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02725-9 |
| Manufacturer Part # | G02725-9 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G02725-9 Dial Insert (off/65c/290 C)
$5.19
$5.39
You save
$0.20
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02725-9 Dial Insert (off/65c/290 C)