$37.82
$39.27
Compare Price
You save
$1.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G02743-1-6 Back Liner
Item:
#1226226
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G02743-1-6 |
| Manufacturer Part # | G02743-1-6 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 32" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G02743-1-6 Back Liner
$37.82
$39.27
You save
$1.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G02743-1-6 Back Liner