$11.86
$12.32
Compare Price
You save
$0.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G03823-1-9 29.312in Lower Seal
Item:
#1225826
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G03823-1-9 |
| Manufacturer Part # | G03823-1-9 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G03823-1-9 29.312in Lower Seal
$11.86
$12.32
You save
$0.46
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G03823-1-9 29.312in Lower Seal