Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G0476-01 Element Center 208v 7 Kw
Item:
#1476438
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G0476-01 |
| Manufacturer Part # | G0476-01 |
| Height | 6.95" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 19.05" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G0476-01 Element Center 208v 7 Kw