Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G0875-2 Heating Element Broiler 208v/1.35kw
Item:
#1148170
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G0875-2 |
| Manufacturer Part # | G0875-2 |
| Height | 5.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G0875-2 Heating Element Broiler 208v/1.35kw
