$582.29
$604.66
Compare Price
You save
$22.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G1536-01-8
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G1536-01-8 Insert Box Assembly
Item:
#1226083
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G1536-01-8 |
| Manufacturer Part # | G1536-01-8 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G1536-01-8 Insert Box Assembly
$582.29
$604.66
You save
$22.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G1536-01-8 Insert Box Assembly