Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other G2674-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland G2674-1 Thermostat G1
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G2674-1 |
| Manufacturer Part # | G2674-1 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G2674-1 Thermostat G1 150-450f, Cap 24" Bulb 1/4" X 6-1/2", For Knob Use # 22-1395, For Knob Insert Use # 22-1261 (100-450), Garland Griddle E-22-18g E22-18g E22-18sg E22-24g, E22-36g E684 E686 Ed/edu-15g Ed/edu-24g Ed/edu-36g, Egg-36g

