Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G357532
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland G357532 Burner Hot Top
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G357532 |
| Manufacturer Part # | G357532 |
| Height | 2.45" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G357532 Cast Iron Hot Top Burner W/o Air Shutter 8" Od., No Longer Comes With Air Shutter Re-use Old One Or Order, Garg4155-1, Garland, Range 45-40/50 R S Or T, Specto-heat Hot Tops.

