Free Shipping
Free Shipping
$10,350.07
$17,808.00
Compare Price
You save
$7,457.93
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland G60-6G24RR 60in Gstarfire Gas Range 310 K Btu/6 Burners
Item:
#1909478
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G60-6G24RR |
| Manufacturer Part # | G60-6G24RR |
| Height | 57" |
| Width | 60" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 775 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G60-6G24RR 60in Gstarfire Gas Range 310 K Btu/6 Burners
$10,350.07
$17,808.00
You save
$7,457.93
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G60-6G24RR 60in Gstarfire Gas Range 310 K Btu/6 Burners