Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other G7280
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland G7280 Male Connector
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G7280 |
| Manufacturer Part # | G7280 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland G7280 Brass Male Connector 1/8" Mpt X 1/4" Cct Nut & Ferrule., Blodget, Henny Penny Fryer 580 680, Middleby Marshall, Vulcan

