$73.33
$76.14
Compare Price
You save
$2.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other G7344-1-8
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland G7344-1-8 Drip Pan 27inx29in
Item:
#1225854
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | G7344-1-8 |
| Manufacturer Part # | G7344-1-8 |
| Height | 1" |
| Width | 27" |
| Depth | 29" |
| Weight | 8.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland G7344-1-8 Drip Pan 27inx29in
$73.33
$76.14
You save
$2.81
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland G7344-1-8 Drip Pan 27inx29in