Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Montague .
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague GF138
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GF138 Capillary Bulb Clamp
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GF138 |
| Manufacturer Part # | GF138 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GF138 Capillary/bulb Clamp Mounts With 2 Tabs For Holes, To Hold Bulb In Oven, Montague 115(x Z S A) 13p-1 14p-1 15p-1 136 25p-2, Ek15a G16 G26

