$8.88
$14.24
Compare Price
You save
$5.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL1082500 Trunnion Door
Item:
#1321417
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1082500 |
| Manufacturer Part # | GL1082500 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Garland GL1082500 Trunnion Door
$8.88
$14.24
You save
$5.36
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1082500 Trunnion Door