KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GL1153501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL1153501 Top Grate 9 1/4d 10 1/2 Longst Pt
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1153501 |
| Manufacturer Part # | GL1153501 |
| Height | 0.48" |
| Width | 4.21" |
| Depth | 4.21" |
| Weight | 7.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1153501 Rough Cast Iron Spider Grate, [ 9 1/4" Dia 10 1/2" Longest Point ] [ Material Ci], Under Cuts 4-1/4" Long And 2 Ea 1/2" Long 8 Legs, Garland, Range St286., Series 43-40/50(r S T) 280 H.

