Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GL1236101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL1236101 Foot (s/s F/ 2"od Sq)
Item:
#1138025
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1236101 |
| Manufacturer Part # | GL1236101 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1236101 Material Stainless Steel, Weight 1.5 Lb, Height 1" Adjustable, Load Capacity 2000 Lb, Outer Diameter 2" Square Tubing

