$57.97
$102.33
Compare Price
You save
$44.36
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont GL1265900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL1265900 Valve Gas Shutoff 3/4"np T
Item:
#1132202
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1265900 |
| Manufacturer Part # | GL1265900 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Garland GL1265900 Valve Gas Shutoff 3/4"np T
$57.97
$102.33
You save
$44.36
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1265900 Valve Gas Shutoff 3/4"np T
