Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GL1285700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL1285700 Timer
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1285700 |
| Manufacturer Part # | GL1285700 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1285700 1 Hour Timer 115v (old # G03320-01) Timer With Buzzer, Mounted On Side D Stem 1-5/8" Screw Mt Ctrs (note For, 230v Order 1285701 # 42-1705, For Knob Use A1379 K-242 # 22-1106
