$66.92
$118.14
Compare Price
You save
$51.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dormont .
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont GL1291700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL1291700 Gas Shut Off Valve 1 1/4"
Item:
#1143842
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1291700 |
| Manufacturer Part # | GL1291700 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Garland GL1291700 Gas Shut Off Valve 1 1/4"
$66.92
$118.14
You save
$51.22
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1291700 1-1/4" Fpt Gas Ball Valve

