Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart GL1292551
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL1292551 Burner Orifice 7/16 27 #56
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1292551 |
| Manufacturer Part # | GL1292551 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1292551 Brass Burner Orifice 7/16"-27 #56 Nat, For Burner Orifice Lp # 72 Use # 26-1610, Wolf Grill Irg Hi-boy/mtg/pro

