Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GL1924712
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL1924712 Door Seal Bottom
Item:
#1180765
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL1924712 |
| Manufacturer Part # | GL1924712 |
| Height | 1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 31.1" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL1924712 Door Seal Bottom, 31-1/4" Long, Garland Oven Mco-es-10-s Mco-es-10a Mco-es-ed-10, Mco-gs-10arby Mco-gs-20arby Mco-gs/gd-10
