Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GL2200205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL2200205 Wire
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2200205 |
| Manufacturer Part # | GL2200205 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2200205 Wire Lead 25" Orange Wire With 1/8" F Fush-ons Both Ends, For # 44-1022 Piezo Spark Lighter., For Black Wire Lead Black 23" Wire 1/8" Round F Push On, X 3/16 F Push-on Use L275 # 38-1333
