Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GL2512100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL2512100 Air Shutter
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2512100 |
| Manufacturer Part # | GL2512100 |
| Height | 1" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2512100 Air Shutter Only, , Garland Range M42r M42rc M43-1r M43-1rc M43-3r, M43-3rc M43rc M44r M44rc M45r M45rc M46r M46rc, M47-45r M47-45rc M47-51r M47-51rc M47-68r M47-68rc, M47r M47rc M48-51r M48-51rc M48-68r M48-68rc M48r, M48rc M54r M54rc Ms42-6r Ms42-6rc Ms42-6rce Ms42-6re, Ms42r Ms42rc Ms42rce Ms42re Ms43r Ms43rc Ms43rce, Ms43re Ms44r Ms44rc Ms44rce Ms44re Ms54r Ms54rc, Ms54rce Ms54re Mst42-6r Mst42-6rc Mst42-6rce Mst42-6re, Mst42r Mst42rc Mst42rce Mst42re Mst43r Mst43rc, Mst43rce Mst43re Mst44r Mst44rc Mst44rce Mst44re, Mst45r Mst45rc Mst45rce Mst45re Mst46r Mst46rc
