Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GL2519-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL2519-1 Target Assy
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2519-1 |
| Manufacturer Part # | GL2519-1 |
| Height | 3.75" |
| Width | 2.88" |
| Depth | 5.13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2519-1 Side Deflector 2 Hole Mount, Per Factory These Can Be Mixed With Old Ceramic Target, Assemblies., Old Style Bracket W/ceramic Target Nla, Dean Fryer, Frymaster Fryer Fm45 Fmcfe Fmcfec Gf40 J3f J65x Jcfx, Kj3fc Mj45 Mjcf Mjcfe Mjcfec

