Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland GL2590200 Surface Heater 208v 2000w
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2590200 |
| Manufacturer Part # | GL2590200 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2590200 Sealed Surface Element 208v 2000w 4 Term, Fits 7-1/4" Hole, Garland S684 S686 680 684rc 686rc Ed-15thse Ss684, Ss686 Su684 Su686
