Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Garland GL2613100 T'stat Ranco
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2613100 |
| Manufacturer Part # | GL2613100 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2613100 Ranco T Stat Temp 150-500 Cap 60, Bulb 3/16" X 11-1/2" Nickel., For Dial Use Dial # 22-1449, And Dial Insert # 22-1533 Off-150-500 F, Garland, Grill Stw28 Stw286.

