Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL2624900 Tube(1/4)ovn Pil.t0 1/4 Comp P
Item:
#1204032
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL2624900 |
| Manufacturer Part # | GL2624900 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL2624900 Tube(1/4)ovn Pil.t0 1/4 Comp P
