Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL34120159 Fuse Sut15amp 250v 6.3x3 2
Item:
#1194846
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL34120159 |
| Manufacturer Part # | GL34120159 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL34120159 Fuse Sut15amp 250v 6.3x3 2
