$20.74
$45.77
Compare Price
You save
$25.03
(55%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GL9004701 Spring Hook 3 1/4" 1/4 20
Item:
#1135530
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL9004701 |
| Manufacturer Part # | GL9004701 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland GL9004701 Spring Hook 3 1/4" 1/4 20
$20.74
$45.77
You save
$25.03
(55%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL9004701 Spring Hook J Bolt, 3-1/4" Overall, 1/4"-20 Thread, Use 2 Per Door, Garland Oven
