Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GL9006800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GL9006800 Probe
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GL9006800 |
| Manufacturer Part # | GL9006800 |
| Height | 0.38" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GL9006800 Temperature Probe 5" Long W/ 36" Wire Leads, Garland Apo Eco-e-10 Eco-e-25 Ico-e-10, Ico-e-25 Mco-e5 Mco-es-ed-10 Uco
