Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland aftermarket .
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland GLCK4533053
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GLCK4533053 Ignition Module
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GLCK4533053 |
| Manufacturer Part # | GLCK4533053 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GLCK4533053 24v Direct Spark Ignition Control Module, Johnson # G760bad-1 ( Discontinued) Now Baso, Baso Black Module Bg1100maak-1g, 0 Pre-purge 3 Trials 5 Min Intervals 4 Sec Retry, Includes Rajah Spark Adaptor And Instructions., For Blodget 36432 Use # 44-1596 Control Board., Cleveland Model, Skillet Sgl/sgm-30/40-t/r, Garland Model

