Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other GLG03151-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Garland GLG03151-1 Electrode
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GLG03151-1 |
| Manufacturer Part # | GLG03151-1 |
| Height | 4" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GLG03151-1 Electrode With 17" Wire Lead W/ Round Femal Push-on., Metal Electrode 3-1/2" Long Overall., Garland Model M17b M24b M34b M70ss Ms17b Ms24b Ms34b, Mst17b Mst17be Mst24b Mst24be Mst34b Mst34be Mst70ss, S280-18b S280-24b S280-30b S280-36b St280-18b, St280-24b St280-30b St280-36b
