Free Shipping
Free Shipping
$21,209.86
$36,493.00
Compare Price
You save
$15,283.14
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GME36-I14S Electric Induction Range
Item:
#2234044
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GME36-I14S |
| Manufacturer Part # | GME36-I14S |
| Height | 39.4" |
| Width | 35.4" |
| Depth | 35.4" |
| Weight | 340 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland GME36-I14S Electric Induction Range
$21,209.86
$36,493.00
You save
$15,283.14
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GME36-I14S Electric Induction Range