Free Shipping
Free Shipping
$8,826.15
$15,186.00
Compare Price
You save
$6,359.85
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland GTBG48-AR48 48in Hd Gas Charbroiler Cntrtp 144k Btu/adjgrate
Item:
#1909482
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTBG48-AR48 |
| Manufacturer Part # | GTBG48-AR48 |
| Height | 13" |
| Width | 47.25" |
| Depth | 32" |
| Weight | 514 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland GTBG48-AR48 48in Hd Gas Charbroiler Cntrtp 144k Btu/adjgrate
$8,826.15
$15,186.00
You save
$6,359.85
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTBG48-AR48 48in Hd Gas Charbroiler Cntrtp 144k Btu/adjgrate