Free Shipping
Free Shipping
$7,582.96
$13,047.00
Compare Price
You save
$5,464.04
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GTBG48-NR48
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GTBG48-NR48 48in Hd Gas Charbroiler Countertop 144k Btu
Item:
#1848806
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTBG48-NR48 |
| Manufacturer Part # | GTBG48-NR48 |
| Height | 13" |
| Width | 47.25" |
| Depth | 32" |
| Weight | 505 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland GTBG48-NR48 48in Hd Gas Charbroiler Countertop 144k Btu
$7,582.96
$13,047.00
You save
$5,464.04
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTBG48-NR48 48in Hd Gas Charbroiler Countertop 144k Btu