Free Shipping
Free Shipping
$5,447.62
$9,373.00
Compare Price
You save
$3,925.38
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GTGG36-GT36 (M)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GTGG36-GT36 (M) 36in Hd Gas Griddle Countertop 84k Btu
Item:
#1909484
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTGG36-GT36 (M) |
| Manufacturer Part # | GTGG36-GT36 (M) |
| Height | 13" |
| Width | 35.44" |
| Depth | 32" |
| Weight | 405 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland GTGG36-GT36 (M) 36in Hd Gas Griddle Countertop 84k Btu
$5,447.62
$9,373.00
You save
$3,925.38
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTGG36-GT36 (M) 36in Hd Gas Griddle Countertop 84k Btu