Free Shipping
Free Shipping
$6,808.79
$11,715.00
Compare Price
You save
$4,906.21
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GTGG48-GT48 (M)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland GTGG48-GT48 (M) 48in Hd Gas Griddle Countertop 112k Btu
Item:
#1909485
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTGG48-GT48 (M) |
| Manufacturer Part # | GTGG48-GT48 (M) |
| Height | 13" |
| Width | 47.25" |
| Depth | 32" |
| Weight | 595 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland GTGG48-GT48 (M) 48in Hd Gas Griddle Countertop 112k Btu
$6,808.79
$11,715.00
You save
$4,906.21
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTGG48-GT48 (M) 48in Hd Gas Griddle Countertop 112k Btu