$2.17
$3.48
Compare Price
You save
$1.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland M8-48 Orifice (48)
Item:
#1135622
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | M8-48 |
| Manufacturer Part # | M8-48 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Garland M8-48 Orifice (48)
$2.17
$3.48
You save
$1.31
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland M8-48 Orifice (48)

