$13.71
$22.00
Compare Price
You save
$8.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart M8-54
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland M8-54 Orifice (54)
Item:
#1135452
15+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | M8-54 |
| Manufacturer Part # | M8-54 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Garland M8-54 Orifice (54)
$13.71
$22.00
You save
$8.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland M8-54 #54 X 3/8"-27 Hood Orifice, Bakers Pride Lp Orifice, Bakers Pride Broiler Ctb Flb Vcb

