Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other M9-33
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland M9-33 Orifice (33)
Item:
#1179917
Technical details
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | M9-33 |
| Manufacturer Part # | M9-33 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland M9-33 Brass Hood Orifice 1/2"-27 #33, .925" Long, .545" Dia, .585" Hex Flats

