Free Shipping
Free Shipping
$7,975.86
$13,723.00
Compare Price
You save
$5,747.14
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Garland MCO-ES-10-S Ms Sngl Elec Conv Oven 10.4kw/.75hp Fan
Item:
#1908528
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | MCO-ES-10-S |
| Manufacturer Part # | MCO-ES-10-S |
| Height | 57.5" |
| Width | 38" |
| Depth | 41.25" |
| Weight | 515 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland MCO-ES-10-S Ms Sngl Elec Conv Oven 10.4kw/.75hp Fan
$7,975.86
$13,723.00
You save
$5,747.14
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland MCO-ES-10-S Ms Sngl Elec Conv Oven 10.4kw/.75hp Fan