$493.36
$512.30
Compare Price
You save
$18.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SE00119
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland SE00119 Thermostat
Item:
#1142166
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | SE00119 |
| Manufacturer Part # | SE00119 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Garland SE00119 Thermostat
$493.36
$512.30
You save
$18.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland SE00119 Thermostat Kit 100-450f, Temp Control Board, Cleveland Hdcb-2424

