Free Shipping
Free Shipping
$10,077.48
$17,339.00
Compare Price
You save
$7,261.52
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other U60-6G24RR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland U60-6G24RR 60in U Series Gas Range 304 K Btu/6 Burners
Item:
#1848808
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | U60-6G24RR |
| Manufacturer Part # | U60-6G24RR |
| Height | 57" |
| Width | 59.1" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 775 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland U60-6G24RR 60in U Series Gas Range 304 K Btu/6 Burners
$10,077.48
$17,339.00
You save
$7,261.52
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland U60-6G24RR 60in U Series Gas Range 304 K Btu/6 Burners