Free Shipping
Free Shipping
$6,124.73
$10,538.00
Compare Price
You save
$4,413.27
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other UTBG36-NR36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland UTBG36-NR36 36in Hd Gas Charbroiler Countertop 108k Btu
Item:
#1909594
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | UTBG36-NR36 |
| Manufacturer Part # | UTBG36-NR36 |
| Height | 13" |
| Width | 35.44" |
| Depth | 32" |
| Weight | 391 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland UTBG36-NR36 36in Hd Gas Charbroiler Countertop 108k Btu
$6,124.73
$10,538.00
You save
$4,413.27
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland UTBG36-NR36 36in Hd Gas Charbroiler Countertop 108k Btu