Free Shipping
Free Shipping
$1,796.50
$3,091.00
Compare Price
You save
$1,294.50
(42%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other UTOG12-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Garland UTOG12-2 12in Hd Gas Hotplate Cntrtp 30k Btu/2 Burners
Item:
#1909598
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | UTOG12-2 |
| Manufacturer Part # | UTOG12-2 |
| Height | 13" |
| Width | 11.81" |
| Depth | 32" |
| Weight | 73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Garland UTOG12-2 12in Hd Gas Hotplate Cntrtp 30k Btu/2 Burners
$1,796.50
$3,091.00
You save
$1,294.50
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Garland UTOG12-2 12in Hd Gas Hotplate Cntrtp 30k Btu/2 Burners