Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gates Manufacturing Co., Corp. LW1873-K10 Slats Gray 10 In
Item:
#1476356
Technical details
| Manufacturer | Gates Manufacturing Co., Corp. |
|---|---|
| Model Number | LW1873-K10 |
| Manufacturer Part # | LW1873-K10 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gates Manufacturing Co., Corp. LW1873-K10 Slats Gray 10 In
$43.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gates Manufacturing Co., Corp. LW1873-K10 Slats Gray 10 In
