Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 10138 1 1/4 Solenoid Valve Norm Clos
Item:
#1476358
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 10138 |
| Manufacturer Part # | 10138 |
| Height | 6.1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 10138 1 1/4 Solenoid Valve Norm Clos